Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális szerintetek?

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
25 éves fiatalember vagyok,családom van 2 lányom. Igazából mint szinte senki mi sem problémamentesen élünk de nem is ez a probléma ... igazából a bajom az,hogy lassan van egy munkahelyem 3 éve és manapság úgy jövök be,hogy teljesen kivagyok merülve. Sokszor alig bírok felkelni reggel. Most nem részletezném hol dolgozom,12 órázok 10-22:00ig dolgozom. Őszintén megmondom sokszor úgy érzem belefáradtam már. Egyenlőre minden tekintetben megéri itt dolgoznom de egyre jobban úgy érzem,hogy elég..mind idegileg,meg minden téren...ha otthon vagyok egész jól érzem magam elvagyok de amikor bejövök teljesen kész vagyok...aztán van pár nap amikor úgy jobban vagyok de egyébként meg nem...konkrétan mit érzek?Fáradság,kimerültség,nincs türelmem senkihez,a vérnyomásom is 50-60 között van bár állítólag ez normális...azaz a pulzusom..de én érzem,hogy nálam ez nem teljesen okés..nekem 60 körül szokott lenni..nem vagyok túlsúlyos,néha futni is szoktam ülőmunkát végzek. Bocsi a terjedelmes szövegért csak érdekelne ki hogy oldaná meg. Próbálkoztam multivitaminos dologgal ez nem eléggé vált be...múltkor vettem ilyen VAS pezsgőtablettát mintha az ért volna valamit...de ha vas hiányom van akkor "miért csak a munkahelyen"jelentkezik? :D Előre is köszönöm a segítségét annak aki esetleg tud bármit is! Egyébként egészségesnek tudhatom magam,csak szerintem teljesen kivagyok idegileg...meg sok a stressz...

2014. aug. 15. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Megzavart állapotban van a bioritmusod. Kevés fény ér, legfeljebb hét végén vagy napfényen. Nyilván későn alszol el és felkelés után azonnal dolgozni mégy. Kimarad legalább 4-6 óra naponta, amit rekreációval kellene eltölteni, feltehetően a gyerekekre sem jut időd.
2014. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Burnout szindrómád lehet (kiégési szindróma) Munkahelyet kellene változtatnod.
2014. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
voltam egy 5napos "szabin" akkor éreztem először igazán a 3 év alatt,hogy az ért is valamit...feltöltődtem,jól éreztem magam újjászülettem....de aztán jöttem és 1-2hét után ismét ott,sőt rosszabb helyen tartok mint előtte...
2014. aug. 15. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!