Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy hányingerem van, és légszomjam, izzadtam és a pulzusom az egekben volt. Ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
Mikor felkeltem olyan hányingerem volt, hogy hányni tudtam volna, annak ellenére, hogy semmit sem ettem. Vártam picit, hogy talán elmúlik, de miután nem múlt, felkeltem, hogy kimenjek a konyhába inni egy pohár vizet. Szokatlanul erőtlen voltam, a pohár majdnem kiesett a kezemből, majd izzadni kezdtem. A szívem eszeveszett gyorsan kalapált, és légszomjam volt. Azt hittem meg fogok halni. Miután megitta, a vizet elkezdett picit jobb lenni.Ez mitől lehetett? 15/L
2014. aug. 16. 08:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikroham lehetett.
2014. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Sajna ismerős érzés, de nem árt kizárni a szervi bajokat. Vizsgáltasd ki magad, ha minden jó, akkor pánikroham volt.
2015. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!