Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki volt már kodein hatása alatt?

Gress Hogan kérdése:

Ki volt már kodein hatása alatt?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Érezted a bőrödet? Roszul voltál e? szédültél vagy kellemesen érezted magad?

2014. aug. 16. 11:03
 1/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne. Megtudtál azóta valamit? Én az AXN-en láttam, hogy Nigel koktéljába keverték, de nem derült ki, milyen tüneteket okozott. (Bostoni halottkémek 4./20)
2015. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én voltam, konkrétan nem emlékszem a hatására mivel frontint is vettem be mellé. Annyit tudok róla elmondani, hogy én hánytam tőle. De nem is kell nagy flash-t várni tőle ha jól tudom a kodein kb. 10%-a alakul morfinná a szervezetedben. Én a kodeinnél jóval erősebb ópiátot is használtam már(substitol) annál nem volt rosszullét csak kellemes oldott hangulat, és tág pupillák. Olyan volt mintha bedobtam volna 4-5 felest, nem egy felejthetetlen élmény. Az elvonása viszont nagyon durva! Én max 1 hétig voltam rajta és miután abbahagytam napokig görcsrohamaim voltak. Azt tanácsolom ne próbálj ki semmilyen opiátot, az elvonása túl kemény az élvezeti értékhez képest, kodeint meg lehet be se fogod érezni.
2017. jún. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, szűk pupillákat akartam írni!
2017. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Laszti jobb...
2018. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!