Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Xanax, a...

Mi a különbség a Xanax, a Rivotril és a Seduxen hatása között?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az összes benzó, miben különböznek? Melyiknek mik az előnyeik, hátrányaik?

2014. júl. 29. 20:53
 1/8 NoDrugs ***** válasza:

Minden benzodiazepinnek ugyanaz a hatásmechanizmusa. Különbség csak a felezési időben és a potenciálban van.


1 mg Xanax = 1mg Rivotril = 20 mg Seduxen

2014. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy különbség lehet köztük, én Xanaxot és Rivotril tudom, a Xanax amit én Frontin néven szedtem néhányszor izgalomra fogorvosi beavatkozás előtt, 0,25mg-ot azt hiszem, szinte meg sem éreztem. A Rivotrilból 0,5mg-osból egy negyed szem!! ütött. Alig tudtam "rászokni", nagyon lassan tudtam csak emelni a dózist negyed szemről 2 szemre. Mondtam a háziorvosnak, azt mondta mindenkinél máshogy hathat.
2014. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Xanax=Alprazolam. A Seduxen=Diazepám A Rivotril=Clonazepám A Xanax,és a Seduexen majdnem ugyan azt a hatást adja,de a Seduxen jóval erősebb! A Rivotril inkább csak tompít,lelassít. Miközben a Xanax,és a Seduxen nem csak lelassít,és tompít,hanem altató hatása is van. Xanax+Rivotril=KO! De a Seduxen is már magában kiüt,mint az atom. Főleg ha nem szedted soha.
2014. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nodrugs! Bocsánat,de elég nagy marhaságot írtál,mert 1-mg Rivotril messze nincs 20-mg Seduxentől! Ég és föld,a kettő közt a különbség! 20-mg Seduxen úgy kiüt,hogy két napig alszol tőle. Miközben 1-mg Rivotril csak lelassít. De mindenkinél másképpen hat. De 20-mg Seduxen mindenkinél KO! Az annyit jelent,hogy 4-tabletta (5-mg-os) vagy két ampulla (10-mg-os) Seduxen. 20-mg Seduxenből, mindenkit hazavág. Hacsak az illető nem gyógyszer függő,vagy kábítószeres.
2014. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NoDrugs ***** válasza:
24%

Amit leírtam azt nem a kisujjambol szoptam ki hanem a világ legelismertebb benzodiazepin szakértője, Professor C. Heather Ashton állítja az Ashton Kézikönyv nevű művében.


Mielőtt összeirkálsz ilyen baromságokat próbálj meg egy kicsit tájékozódni.


Kezdésnek például olvasd el az Ashton Kézikönyvet és a Benzo könyvet.

2014. szept. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 miramare4 válasza:
100%

Az Ashton kézikönyvben a "Körülbelül egyenértékű adagok" oszlopra ez az általános megjegyzés vonatkozik:


""Ezek az egyenértékűségek nem egyeznek meg egyes más szerzők által használtakkal. Szigorúan klinikai tapasztalatokon alapulnak és egyénenként változhatnak.""


Talán nem kellene rögtön marhának meg baromságnak titulálni a sajátotoktól eltérő véleményt. Hiszen épp az a célja itt mindenkinek, hogy minél több helyről kapjon tájékoztatást. Nem pedig az, hogy az egyetlen és szent véleményt térdreborulva tisztelje. Vagy rosszul tudom?

2017. szept. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A rivotril lassabban urul ki, mint a xanax.

Ezaltal a rivotrilnak hosszabb a hatasideje, lassabb a hatasmechanizmusa. A xanax ehhez kepest gyorsabban fejti ki a hatasat, es megfelelo dozis mellett erzed, hogy ut. Meghozza hamar. Nem 2 perc az teny, kb. 25-30 :)

Seduxennel nincs tapasztalatom :/

2017. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Benten válasza:
0%
20 ève szedem a rivotrilt ès a xanaxot... a lehetô legrosszabb a rivotril!!!Nagyon komoly függôsèget okoz, viszonylag rövid idô alatt. Mellèkhatàsai visszafordíthatatlanok!A kleptomàniàtòl az impotenciàig rengeteg.Azt az orvost is büntetnèm, aki felírja!A Roche cèget milliòan pereltèk, el is vesztette és csak Angliàban fizettek több milliòs kàrtèrítèseket, de nem àllíthatjàk le a gyàrtàst, mert az elvonàs halàlhoz vezethet sok esetben! Xanax: a hàrom szenny közül talàn a xanax a leghumànusabb, bàr szintèn függôsèghez vezet, de errôl le lehet szokni. Seduxen egy erôs nyugtatò vagy altatò(Xanax is lehet altatò) ès elèg sok szervkàrosítò mellèkhatasa van. Mindegyik roncsolja az agyat.zszervezettôl függôen vàltjàk ki a hatasukat. Èn a rivotriltòl pörgök ès mint azt megtudtam a 20 èv alatt, ez anfetamin szàrmazèkot tartalmaz!Betegtájékoztatón nincs feltüntetve!Tehat ha valakit kiüt fél rivotril és az orvos emelni akarja az adagot , akkor az orvost kell kiütni, mert a szervezet nem tolerálja (szerencsére) a rivotrilt és valószínűleg más “drogot “ kellene pròbàlni. Ilyen esetekben èn antideprsszàst ajànlanèk, amit 6 hònapig kell szedni ès utàna folyamatosan elhagyni. Ezeknèl kisebb a rizikòfaktor, ha AZ orvos a megfelelôt írja fel ès nem csak kísèrletezik. Pszichoterapeuta többet tud segíteni elsô körben,ami màr fizetôs, de ezek a drogok az egèsz èletet teszik tönkre, tehát megfontolandó. A drog közül egyik hatása sem egyezik, a legszebb mikor ezek kölcsönhatásba lépnek egymással. Ezeket én nem olvastam, hanem megtapasztaltam és tapasztalom sajnos egy isegösszeroppanas következményeképp. Illetve az orvosi tudatlanság és kísérletezés eredményeképpen. Én azt mondom, h inkább szívjon el bárki egy füves cigit, mint ezek a szintetikus szarok.
2018. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!