Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a gyerekektől és a...

Félek a gyerekektől és a babáktól. Ez normális?

Figyelt kérdés

egyszerüen irtózom tőlük. multkor a postam nem láttam hogy mögöttem van egy 3-4 éves gyerek ... hozzám ért és mikor megláttam a gyereket rosszul lettem és elájultam.

vagy mikor voltunk baba látogatóba.. be se mentem abba a szobába ahol a gyerek volt . vagy mikor mennem kell dokihoz és ott is vannak kisebbek és nincs tőlük távoli ülöhely akkor inkabb uj időpontot kérek.

mikor strandon vagyok akkor a gyerekeket kerülöm azt se szeretem ha rámnéznek rosszul leszek.

15/L



2014. aug. 16. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
mi válthatta ezt ki nálad?lehet hogy mélyebben van valami oka de az is lehet hogy alapból vagy így,ilyen szinten hogy elájulsz tőlük nem feltétlen minősül a normális kategóriába de próbáld leküzdeni az érzést,másra gondolni és nem pánikolni ha meglátsz egy gyereket,hallottam már ilyen problémáról,ha ennyire súlyos marad a helyzet és nem tudod elterelni a figyelmed se meg a pánikra gondolni,akkor lehet hogy kezelni kéne
2014. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!