Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ágyamban volt egy döglött...

Az ágyamban volt egy döglött méh (vagy darázs) és véletlenül ráléptem, nincs bennem a fullánkja de fáj, elég, ha iszok kalciumot?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha beduzzad érdemes rá ecetes vattát rakni. Ha nem vagy rá allergiás, másnapra egész jól lelohad. Ne piszkáld ha viszket.
2014. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha nem vagy allergiás akkor bőven elég (ha az vagy akkor úgyis kiderül), persze hogy fáj, hiszen méreg került a szervezetedbe, de nemsokára le fog lohadni.


Engem egyszer a kocsiban csípett meg darázs, berepült az ablakon, és megcsípte a vállamat. Félreálltunk és megpróbáltam lerázni magamról, de nem láttam hol van, a tesóm mondta, hogy még mindig a vállamon van. Elkezdtem a kezemmel kapálózni, erre a darázs lejjeb repült és a vesém környékén is megcsípett mielőtt kiszakadt a fullánkja. Baromira fájt, elmondhatatlanul, hideg vizes borogatást raktam rá és másnapra már szinte nem is éreztem. :)

2014. aug. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol szúrtad meg magad. Ha a kezeden, akkor azt három napig nem fogod tudni használni. Akkor sem, ha nem vagy allergiás.
2014. aug. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!