Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez hogy megy a skizofrén...

Ez hogy megy a skizofrén embereknél?

Figyelt kérdés
Például ha van valaki aki skizofréniában szenved és azt képzeli hogy világbajnok focista vagy valami attól ő nem lesz az? Úgy értem ha például beáll játszani és nem megy jól neki akkor azt mire véli? Vagy egyszerűen csak ráfogja valamire hogy nincs formában vagy mit tudom... Tudom hogy furcsa kérdés de nagyon foglalkoztat.
2010. jan. 14. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hátaz nem olyan egyszerű. Csak úgy nem fogja senki azt képzelni magáról hogy világbajnok focista. Általában csak kialakít egy "erősebb én"-t. Nem szoktak ilyen drasztikus meg nevetséges véletlenszerű dolgokat kitalálni maguknak. Viszont olyanról már hallottam hogy egyik énje például jól focizik, a másik meg ügyetlen. Bár ez nem egészen az amit kérdeztél, csak érdekességképpen eszembe jutott :)
2010. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A skizofrén emberek nagyon fantáziadúsok, azt tudod e hogy anno a legjobb költők, festők között is voltak ilyenek, de nem írom ki a nevüket. Maradandót alkottak.
2010. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!