Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez anyajegy?...

Szerintetek ez anyajegy? Mennyire látszik veszélyesnek?

Figyelt kérdés

ez a fejemen van megpróbáltam lefényképezni valamennyire hogy látszódjon nem tudom mit vesztek ki belőle sokat piszkáltam és most fáj de egyenlőre nem tudok elmenni bőrgyógyászatra vele ahogy nézem inkább bőrszínű de nem tudom hova rakni hogy mi lehet ez


[link]


2014. aug. 20. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemölcs.
2014. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább szemölcsnek tűnik. Mármint a természetét illetően. Az anyajegyekre jellemző, hogy pigmentáltak és általában elrákosodni is csak azok szoktak. Én nem gondolnám, hogy aggódni kéne miatta, de azért ha tudod mutasd meg orvosnak.
2014. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég rossz helyen van ez a szemölcs, mert hajvágáskor zavaró lehet. Valószínű, hogy jobban járnál, ha leszedetnéd, nehogy megsérüljön. Az orvos véleményét mindenképp kérd ki.
2014. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat:)
2014. aug. 21. 04:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!