Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Debrecenben nem ingyenes az...

Debrecenben nem ingyenes az anyajegyszűrés, szerintetek érdemes elmennem?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kitüremkedő anyajegy van rajtam, pl a hátamon van 3 kitüremkedő, a hasamon is van egy, a fejbőrömön, és ami zavar,vagyis amitől most megijedtem az a combomon van. icit fáj,tegnap lehorzsolhattam egy picit,mikor strandoltam ráadásul melegvzesmedencében,ahol egy részén nagyon forro volt a víz,szóval nem csodálom ha most fáj egy picit az az anyajegy.

Elég nagyok a hátamon lévők, meg a fejbőrömön lévők, de még sose voltam ilyen szűrésen. Gondolom azért nem vitt el anyukám sose mert pénbze kerül. Meg mintha arra emlékeznék,egyszer nem is adtak időpontot.

A lényeg, hogy a combomon lévő sose volt valami szép, nincs szabályos színe, egy szőrszál is nő ki belőle ráadásul... És picit pirosas a színe. NEm fog elmúlni? Ti megnézetnétek?

Vajon adnak e időpontot? Lehet ,hogy már ezen a héten megnéznék? Az a baj hogy egy hét múlva nyaralni megyek:(

Vajon ingyenes?



2014. aug. 11. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Debrecenben is ingyenes, a klinikára is és a Bajcsy Zsilinszky utcára is időpontot kell kérni. A klinikáról tudok nyilatkozni, oda 6 hónapos a várólista. Ha hamarabb akarsz menni, akkor keress magánrendelést, ott viszont biztos, hogy nincs ingyen.
2014. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!