Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kompressziós harisnya...

A kompressziós harisnya állómunka miatti lábfájdalmakra is jó, vagy csak visszérproblémák ellen hat?

Figyelt kérdés
Tehát nincsenek visszereim, viszont az állómunkától eléggé fáj a lábam, néha a derekam is. Ez ellen használhat a kompressziós harisnya (persze talpbetét mellett)?
2014. aug. 23. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Pompea no stress harisnyáit
2014. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
I-es fokozatú AD (térd)harisnyát használhatsz, azt javasolják ilyen esetekben is.
2014. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de még az érdekelne, hogy hatott is ez valakinek?
2014. aug. 23. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a lányom használja amikor sokat kell állnia és jó neki. (nem visszeres a lába)
2014. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kicsit más terület, de nekem a lábcsonkomra jó. Ha sokat lógattam, bedagadt. Harisnyanadrággal nincs ilyen gondom.
2014. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ez ellen is jó, sőt nagyon is hasznos. Én fiúként is rendszeresen hordom, sokkal kevésbé fáradékony így a lábam. Sportoláshoz is nagy kedvencem, mindig rajtam van, ha futni, biciklizni megyek. Ebben sosincs izomlázam, és sokkal jobban bírom a terhelést is. :) Nekem nagyon bevált.
2014. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!