Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire számítsak holnap? (lent)

Mire számítsak holnap? (lent)

Figyelt kérdés
holnapra van időpontom ortopédiára a hátam miatt kaptam beutalot a suliorvostol és azt monta hogy lehet keveset sportolok emiatt kicsit összébb van húzódva a hátam vagy mi..viszont olyan szakmát fogok tanulni amihez sokat kell sétálnim emelgetnem..ugyhogy remélem ez nem befolyásolja..:( szerintetek?? 15/L
2014. aug. 25. 19:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
egyébként szoktam sportolni a hátam is csak néha fáj..remélem nem kell korhába mennem vagy fűzőt hordanom..vagy remélem nincs gerincferdülésem..://
2014. aug. 25. 19:45
 2/14 anonim válasza:
Szia, ne aggódj, nem lesz semmi baj. Fűzőt csak komoly esetekben írnak fel, és műtét sem lesz szükséges, nyugi! :)Legrosszabb esetben (pl. gerincferdülés) elküldenek úszni vagy gyógytornára, ami szépen rendbehozza a hátadat, és a fájdalom is teljesen el fog múlni.
2014. aug. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kösziii.:) csak az a baj h nem tudok úszni.:((
2014. aug. 25. 19:56
 4/14 A kérdező kommentje:
És mit fog velem csinálni?röntgenezni is fog vagy csak megnézi a hátam??
2014. aug. 25. 20:05
 5/14 anonim ***** válasza:
megtanitanak úszni ha úgy van,egyébként nem nagy ördöngösség ha nem félsz,hamar bele lehet jönni:)
2014. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem csak megnézi és ha valami nagyon nem tetszik neki vagy nagy lenne a gáz,akkor röngen,de nem hiszem hogy nagy baj lenne
2014. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ohh köszi..:) am nemnagyon tudok egyenesen ülni mert akkor elkezd fájni.. még ez is baj szerintem..de viszont hajlékony vagyok.:)
2014. aug. 25. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:
ne aggódj az én gerincem totál ferde rosszul tartom a féloldalas táskákat is,aztán nem is tudom már kihuzni magam mert akkor nehéz levegőt venni:/ hidd el jobbak az ilyen vizsgálatok ahol segitenek meg persze ha betartjuk mintha nem csinálunk semmit és hagyjuk elromolni az állapotot. Sztem a te esetedben még nincs komoly probléma:)
2014. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszii.:) hagyni nem hagyhatom mert a suliorvos küldött el és ha nem mennék el akkor lehet nem is mehetnék arra a szakmára.://
2014. aug. 25. 20:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Na ha valakit érdekel akkor ma voltam és elküldtek röntgenre és holnap megyek is.://
2014. aug. 26. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!