Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtétnél ha valaki bemutatkozi...

Műtétnél ha valaki bemutatkozik hogy "Jónapot dr. Xy vagyok én fogom végezni az altatás. " ilyenkor mit kell/illik válaszolnia a betegnek?

Figyelt kérdés

Én az válaszoltam az első műtétemnél, hogy köszönöm, de picit hülyén hangzott. Most lesz a második, most már nem szeretnék leégni. :D

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 26. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy "jó napot":D
2014. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát most nem azért, de műtét előtt szokott odajönni

az anesztes mindenféle kérdéseket szokott feltenni

2014. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagyis még a műtét előtti napon

(legalábbis nálunk) -

2014. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem is eljátszotta az altatóorvos meg úgy kábé mindenki. Hát, gondoltam akkor én is visszaköszönök.

Jött például egy műtőssegéd, nem volt több 25-nél, köszönt, hogy "szia ez és ez vagyok" így én visszaköszöntem, hogy "hello". Igazából annyira izgultam, hogy nem is érdekelt.


De az orvosom meg azt játszotta el, hogy amikor bejött már mindkét kezem le volt kötözve erre integet és mosolyog. Én meg hirtelen vissza akartam integetni majd rájötem, hogy hoppá nem fog menni, így mosolyogtam. Hozzáteszem ez már a harmadik műtétem volt nála 3 hónap alatt így elég jóba lettünk :)


Neked milyen műtéted lesz? Pesten műtenek?

2014. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!