Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nem ide illik bocsánat....

Ha nem ide illik bocsánat. Szóval 23 éves vagyok, lány, és egyáltalán nem érdekelnek a fiúk. Konkrétan ha valakit ölelkezni-kézenfogva sétálni-csókolózni látok, már az is a fujj kategória nálam. Nem fura ez? Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
Amúgy teljesen átlagos 23 éves vagyok, átlagos külsővel meg átlagos érdeklődéssel, vannak barátaim, járok egyetemre, vannak mindenféle hobbijaim, szóval nem vagyok egy különc tipus, mindenki csak pislog ha esetlegesen elmondom (nagyon ritkán szoktam amúgy), hogy még nem volt barátom, ha tudnák, hogy még pluszban olyan érzések is vannak bennem a pasizással kapcsolatban, mint amilyeneket fent írtam, hát, igen érdekesen néznének rám utána szerintem... Lett volna simán lehetőségem már párkapcsolatra, de amint megérzem, hogy bárki ilyesmi szándékkal közelít felém, már tünök is el villámgyorsan a képből...Engem igazából ez nem zavar (most még legalábbis), de hát azért elég fura szerintem...
2014. júl. 8. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányokkal is ugyanez a helyzet?
2014. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2014. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De ha nem zavar miért fura? neked ez a normális vagy mégsem? nem lehet hogy csak félsz ettől egy kicsit? Keress fel egy pszichológust... nem itt fogod megtalálni a választ...
2014. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem, a lányok sem érdekelnek, bár ezen már én is gondolkodtam, hogy mivan ha ez a helyzet, de nem ez.

A wikipédiás cikket is köszönöm. :)

2014. júl. 8. 21:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát azért fura, mert nem épp szokványos ez így. :) Ettől engem még nem zavar tényleg, most még legalábbis biztosan nem.
2014. júl. 8. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Aszexuális személyek léteznek, ez nem szégyen, és nem normalitás kérdése. Nem ártasz vele senkinek, szal ha neked így jó, akkor nem kell feltétlenül azon kezdeni gondolkodni, hogy hogy neveld ki magadból! Hála istennek a melegek már lassan megkapják azt az elfogadást, ami jár nekik, de a szexuális skála további végletei - mint pl. az aszexuálisok is - még elég kevéssé ismertek.

Szóval kérdező, én azt mondom, hogy élj boldogan úgy, ahogy neked tetszik! :)

2014. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Gyerekes vagy. Vagy aszexuális. Szíved joga, ha így jól érzed magad. Nem kell másokkal foglalkozni...
2017. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A kérdésből kiderült (feltételezve, hogy nem csak túlzás volt), hogy a szexualitás legkisebb megnyilvánulása is fújjj. Ez szerintem nem jó, talán megérne egy pszichológust.

A fentebb emlegetett aszexuális viselkedés is talán inkább közömbösséget, a vágy hiányát jelenti, nem az undort.

De egyébként ha neked így jó, hát légy boldog :)

2017. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!