Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi fűzőt fogok kapni...

Orvosi fűzőt fogok kapni szerintetek nagyon ciki? Szerintetek tényleg 18éves koromig hordanom kell? (12 vagyok)

Figyelt kérdés

#fűző #nagyon ciki?
2014. aug. 27. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, gerincferdülésed van, azért kell hordanod. Ha meg akarsz gyógyulni, igen, sokáig kell viselned. Nyáron egy kicsit kellemetlen, mert meleg, de egyébként nem lehet észrevenni nagyon, mert a ruha eltakarja.
2014. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Ha rendesen hordod, sok későbbi bajt előzhetsz meg vele. Nagyon fogsz örülni, ha idősebb leszel, hogy nincs ezzel problémád. Nagyon sok fájdalom és műtét lehet a következménye, ha ez elkezd súlyosbodni. Márpedig ahogy idősödik az ember, az ízületeivel, csontjaival csak egyre több problémája lesz.

Ne törődj másokkal, csak a saját egészségedre gondolj. Ha mindig felveszed, amikor az orvos mondja, akkor lehet, hogy hamarabb helyrejössz, és nem is kell 18 éves korodig hordani.

2014. aug. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
4 éve hordok fűzőt, és nagyon kellemetlen... az öltözőben régebben mindig megnézték, néha még most is, hogy "mit fejtek le a hátamról". hordani csak úgy tudom, ha pólót veszek alá is, fölé is. nem tudok lehajolni. szóval nekem ciki. de amúgy ártani nem árt, sőt, hidd el, nagyon hasznos! egyik osztákytársam fél évig hordta a fűzőt + minden nap gerinctornát csinált, és később nem is kellett hordania...
2014. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ciki . Nekem is gerincferdülésem van és én is hordom a korzettet . Én meg szoktam igaz nyáron nem a legjobb viselni , na meg mozgás se olyan mint nélküle , de pozitívan kell felfogni és nem szabad fel adni . :)

Hangulat ingadozásaid lesznek az tuti , de amúgy nem vészes az egész igaz eléggé fura volt eleinte meg szokni hogy egy műanyag darab így tart és 23órán keresztül lényegében a felsőtested mozdulatlan , de én kb 3-4 hét után konkrétan meg szoktam ezt a helyzetet :) 17 vagyok :)

2017. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!