Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nemtudom mi van velem ....

Amasik kérdése:

Nemtudom mi van velem . Nemrég óta nem birok mosolyogni! Nem tudom mit csináljak? Miért van ez? Mit tegyek? Mással is előfordult már ilyen? Vagy nem vagyok normális? 14 l

Figyelt kérdés
Sulis fotózás volt és régebben mindig jól ment , de most meg hirtelen megijedtem vagy nemtudom ,és hülye fejeket kezdtem el vágni . Mindenki hülyének nézett és kinevetett hogy nem birtam mosolyogni . Azóta mikor izgulok vagy új barátokkal találkozom néha megint vissza jön és állok vele szemben de nem birok mososolyogni csak komolyan nézek rá vagy elforudulok próbáltam erőltetni a mosolygást de nagyon fura fejem lett .. Nagyon rosszul érzem magam . Hivtak a barátaim profi fotózásra de félek hogy megijedek és ilyen síros erőltett mosolygos fejet vágok és az nagyon ciki lenne .. Amikor közeli barátokkal selfizek akkor nincs gond .

2014. júl. 23. 12:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hülyén hangzik de nemtom mivan :(
2014. júl. 23. 12:10
 2/2 anonim válasza:
Állj a tükör elé, és próbálj úgy mosolyogni,
2014. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!