Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen sok tünettel hova...

Ilyen sok tünettel hova forduljak? Unom a tüneti kezeléseket

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy pár bajom, és engem a kiváltó ok érdekelne, de az orvosok sz*rnak rá. Feltételezem, hogy valóban minden mindennel összefügg. És ki tudja, tán egyetlen egy bajból származnak ezek a tünetek:

- hüvelyi problémák - hüvelyszárazság, jelenleg, illetve időnkénti krémszerű váladék, korábban különböző félék, mint a túrószerű, vagy sárgás bő folyás... nem is tudom volt-e nekem normális folyásom...; időnként begyullad a külső szeméremtest, régen viszketések is előfordultak - ezekkel voltam nőgyógyásznál és bőrgyógyásznál is, de egyik sem vett kenetet, csak megnézték és felírtak gyógyszert -.-"

-vizelési problémák - sűrűn előforduló felfázás, gyulladásérzet, forró vizelet, csípő, égető érzés

- szinte állandó éhségérzet, émelygés, hányinger

- székelési problémák - hasmenés vagy épp székrekedés, puffadás, hasfájás

- idén már 3x volt szemárpám

- fáradékonyság

- pattanások az arcomon és a mellkasomon, valamint az arcomon időnként itt-ott nagyobb területekre kiterjedő gyulladások

kb. ennyi ami nagyon zavar.... még esetleg hajhullás, a "köröm gyengeség" ami még lehet tünet.


amúgy vashiányos vagy igen erőteljesen, meg ezzel egyetemben vérszegény is, amik magyarázhatnak egyet s mást, de mindent nem.


na mindegy, csak az érdekelne, hogy jár-e valaki hasonló cipőben, illetve hogy van-e olyan orvos az országban, aki nem csak a tüneteket kezeli, hanem a kiváltó ok is érdekli.


megköszönném a normális válaszokat! vagy inkább ne írj semmit, ha csak annyit tudsz,válaszolni esetleg, hogy "menjél orvoshoz" vagy valami hülyeséget.


2014. aug. 29. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez többféle betegség együtt, nem lehet mindent egy kalap alá venni. A nagy része tipikus stressz tünetnek tűnik, szóval szerintem leginkább azzal kellene kezdeni valamit. Hüvelyi fertőzés, sokszor összefügg a húgyútival. Ha szeretnél jobb ellátást akkor keress egy magánklinikát, én is sokszor úgy érzem hiba az, hogy a nődoki, pl. nem beszél az urológussal, pedig kellene, mert ők is tisztában vannak vele, hogy ezek a panaszok összefüggenek. De mondjuk az, hogy háromszor volt szemárpád nem hinném, hogy bármivel összefügg, az csak pech.
2014. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!