Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik szemölcseltávolító a...

Melyik szemölcseltávolító a legjobb ami leghamarabb legmegbízhatóbban eltávolítja a szemölcsöt?

Figyelt kérdés
szemölcs, eltávolító

2014. szept. 1. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sebész, kés.
2014. szept. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy mióta van meg a szemölcs, nekem volt ami már több hónapja megvolt, verrummalt használtam rá, kb egy hónap alatt oldódott meg, másodszorra amint észrevettem, kentem és pár nap alatt helyrejött!
2014. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szalicilsavas készítmény.


Nekem egy hatalmasat, ami már nagyon mélyen gyökerezett kb.2 hét alatt gyökerestül kiszedett, teljesen fájdalommentesen, aztán a körülötte lévő rengeteg aprót is kezelgettem vele, azoknak csak 2-3 nap kellett, mert nem voltak még olyan mélyen.

Én egy évig kísérleteztem mindenfélével, és addigra már alig tudtam menni, úgy fájt a talpam, nyomta a cipő is, stb. mire ez végre bevált.

2014. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!