Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hát rajtam nem segít semmi?...

Hát rajtam nem segít semmi? Mit csináljak, hogy ne csikorgassam a fogam?

Figyelt kérdés

Tönkremennek tőle a fogaim, és szerintem a nyakam meg az állkapcsom is ettől fáj. Nem valami jók a fogaim (igazából nagyon sz*rok) és ettől még rosszabb. Van rá szilikon fogsorvédőm.

Csak az a baj, hogy reggelre a szoba másik felében találom meg a földön. :D (Pedig nem kényelmetlen, megszoktam.)

Ráadásul a fejemet meg az arcbőrömet is kaparom. Ezt nem is tudtam eddig, csak párom szólt... Évek óta mindenféle gyógysamponokat használok a sebes fejbőrömre, mert azt hittem seborrheás vagy ilyesmi. De nem! Hanem álmomban szanaszét kaparom! A kesztyűt valószínűleg leszedném álmomban, mint a fogvédőt.

Valami ötlet?!


2014. szept. 2. 06:42
 1/2 A kérdező kommentje:

A fogai is egyre jobban mennek tönkre, mert betömnek egy pici lyukat, a tömést pár hónapon belül kicsikorgatom, így még nagyobb lyuk lesz... És így tovább.

Már 2 tömésemet kiszedtem.

2014. szept. 2. 06:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Analizáld saját magadat és keresd meg a fogcsikorgatáshoz vezető feszültség belső okát.
2014. szept. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!