Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Irodai munka végzése esetén...

Irodai munka végzése esetén melyik szék márka, típus a legjobb?

Figyelt kérdés

Programozó vagyok és egy kis karfás fotelban dolgozom jelenleg, korábban egy gurulós szék volt, de abban úgy megfájdult a hátam, hogy leváltottam erre a fotelra, ez cirka 8 hónapja történt. Néha viszont azóta is előjönnek hátfájások, most konkrétan egy izom csípődött be, ez egy részben a sport hiányának is betudható (szoktam futni 8.7 km-ert hetente 2-3 alkalommal), kihúzni nem tudom magam teljesen, mert íves a fotel hátulja és az alja sincs vizszíntbe. Ezért gondoltam arra, hogy veszek valami normálisabb márkás széket, amiben jól lehet programozni.


Akinek van jó tapasztalata székekkel az kérem írjon.



2014. szept. 2. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A szék helyett inkább menj el kondiba, és mozgasd meg a hátizmokat. Nekem is régen fájt a hátam, nem is keveset. Főleg a rossz tartás miatt. Mióta dolgoztatom az izmokat rendszeresen, azóta elmúltak a fájdalmaim, pedig nincs hiperszuper székem. :)
2014. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igen szeretném ezt csinálni, csak maximalista vagyok és jó lenne azért egy szék is biztos ami biztos! :)
2014. szept. 2. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Itthonra vettem egy steelcase think-et az bevált.

A cégnél elég ócskák a székek, bár most cserélték, oda bevittem egy fitness labdát szék helyett.

2014. szept. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz szépen az ötletet, amint lesz pénzem kipróbálom.
2014. szept. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!