Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert izzadok nagyon?

Miert izzadok nagyon?

Figyelt kérdés

Hello!Szoval nagyon eljezdtem izzadni mostanaban.Annyira,hogy reggel felveszem a felso es mar le kell venni indulas elott.Nagyon kellemetlen suliban es masok elott.Ki is rohognek miatta.Ez akkor is van amikor nem stresszelek.Szagtalan.Nem tudok mit felvenni mert minden ruham olyan lesz.Evnyiton amikor a verset mondtam hallottam hogy mondjak,hogy "gyaa"!!!Az az ecsetelo sem hasznal mar.De meg a fekete ruhakon is latszik. Nagyon hamar irjatok mert ezt nem lehet kibirni


12/L



2014. szept. 2. 20:29
 1/5 anonim válasza:
DMn
2014. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
DM-ben lehet kapni ilyen izzadáskor használt tapaszt. Igazából egy textiles, de nagyon jó nedvszívó anyagból készült vékony cucc, amit a hónaljadnal a póló belsejébe ragasztassz. És akkor nem ut át az izzadas... De valószínűleg a kamaszkor miatt izzadsz ennyire.
2014. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyógyszertárban is lehet ilyet kapni.
2014. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom:-)
2014. szept. 3. 06:49
 5/5 anonim válasza:
Nincs mit :)
2014. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!