Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés lehet ha megszúrnak?

Milyen érzés lehet ha megszúrnak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy érez valamit az illető vagy egy ideig nem? Esetleg valakinek (sajnos) van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Nagyon érdekel a téma.

2014. szept. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megszúrnak??? Most tűvel, vagy mivel? Fejtsd már ki bővebben.
2014. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
anyám amikor 12 éves voltam leszurt. a karomba állt a kés. milyen érzés volt? égett, csipett , fájt. de abban a pillanatban nem is nagyon fájt mivel az adott szituáció elnyomta a fájdalmat.inkább féltem mint fájt.
2014. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Uhh igen... látszik, hogy este van... késsel gondoltam természetesen. Utolsó: Sajnálom a történteket :/
2014. szept. 2. 21:52
 4/4 anonim válasza:
Én már véletlen szurtam meg magam nem fáj azonnal hanem pár másodperc után elkezd csípni és égetni majd folyik belőle a vér és mind eközben fáj de h eláll a vérzés akoris fáj egy idejig.De kicsit késöbb már csak érintére lesz érzékeny.
2014. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!