Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az altatótól eufórik...

Miért van az altatótól eufórikus érzésem, ha nem fekszem le azonnal hanem fent maradok?

Figyelt kérdés
Sajnos súlyos alvászavaraim vannak és a házidokzotom írt fel altatót, amit egyszer előbb vettem be, de még volt egy kis dolgom és egyszer csak bummm, mintha be lettem volna drogozva... nagyon jó érzés volt kicsit fent is maradtam és élveztem, annyira kikapcsolt, még soha nem éreztem olyan jól magamat azelőtt. Teljesen más volt még egy jobb bulinál is, ahol az ember kicsit többet iszik. Hozzáteszem, NEM drogozom, semmilyen droggal nem élek, de ilyesminek láttam a pár barátom ha tépet, vagy hasonlók. Az altató neve stilnox.

#altató #Stilnox #eufórikus érzés
2014. aug. 25. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek másképp hatnak az egyes emberekre, téged ezek szerint ilyen módon relaxál. De az alvászavart jobb lenne máshogy körbejárni, az okokat megkeresni.
2014. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is stilnox-ot próbáltam nemrég, nekem is jókedvem van tőle, bár annyira nem mint neked. Olyan mintha kialudtam volna magam. Altató hatása meg más mellékhatása egyáltalán nincs nekem.
2014. nov. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!