Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiások ti mennyit fogytat...

Anorexiások ti mennyit fogytatok egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

2014. szept. 4. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
én erre csak annyit tudok mondani hogy az anorexia nagyon veszélyes dolog. Borzasztó látni hogy a csontsovány emberek még mindig kövérnek hiszik magukat,és fogynak tovább,kisérteties. Én "szerencsére" csak képeken láttam ilyesmit,de azok nagyon durvák.Ha akarnak sajnos egy hónap alatt rengeteget leadnak,persze ez alkattól is függ,van aki könnyebben fogy.Ám veszélyezteti az egészségét.Én még kevésnek is gondolom magam 161 cmhez 50 kilóval,nekem a hízás nem megy:/
2014. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsenell válasza:
0%
Barátnőm ( bocsi volt barátnőm, ugyanis nem hagyta hogy segítsek neki leállni ) az egy hónap alattefogyott 4 kilót. 54-52 kiló volt augusztusba, az 3 hét alatt el is tűnt, nagyon kilátszanak a bordái, de nem nagyon lett könnyebb súlyba.. egy hét alatt 1 kilót lefogyott, jól haladt. Mára már ott tart hogy hánytatja magát, remélem belehal, a hánytatás nàlla azért volt jó mert úgy érezte így azt ehet amit akar de így elkezdett visszahízni azért nem volt olyan sok amit leadott.
2016. okt. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!