Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az anorexiasok hogyan birnak...

Az anorexiasok hogyan birnak 2-3 honap alatt ennyt fogyni?

Figyelt kérdés
Nem ertem nekik miert sikerul par honap alatt leadni 20-30 kg ugy hogy nem is tornaznak egesz nap.attol hogy nem esznek(azert valamennyit csak esznek mert kulonben meghalnanak)?
2013. jan. 24. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
ha napi EGY SZEM almát eszel, akkor neked is sikerül, csak nem biztos, hogy túléled.
2013. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Tudod te mennyit esznek? Ha 100 kcal fölé mennek, már sírnak és hashajtóznak. Tudom, régen volt egy oldal, ahol ezt megbeszélték.
2013. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
'coffee, smoke and diet coke thats what pretty girls are made of'
2013. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy fogynak, de ne mondd, hogy az neked tetszik is..

Nagyon kevés kaját esznek ezek, és azt sem fejezik be ami kevés a tányérjukon van. Egyre kevesebbet esznek, így beszűkűl a gyomruk olyannyira, hogy 4 villa valamitől teltnek érzik magukat. Baromi egészségtelen.

Tehát: kevés kaja-gyomruk összeszűkűl- nincs energiájuk- energiát a meglevő zsírból, izomból nyernek- csonttáfogynak. Mikor nincs amiből fogyni, szervezet szinte összeomlik, megjelennek változások a külsőn is: beesett szemek stb.. Ördögi körbe kerülnek, nem tudnak enni stb. Az hogy nem tornáznak, az nem kötelesség kérdése, hanem az egészségé. Aki nem mozgatja meg magát, az csak elpunnyad. Ilyenek az anorexiások is. Nem mozognak, bezárkóznak, magukba esnek, punnyadnak, aztán energiahiánytól fogva ágybakerülhetnek. Nem esztétikus egyáltalán egy ráncos, összeesett csontváz. Lényeg, hogy tudd a tested és az agyad irányítani. Ha elveszted az irányítást felette, nem kontrolálod, leépíti saját magát. Visszajönni az útra sokkal nehezebb:

Ha értessz angolul nézd csak: http://www.youtube.com/watch?v=3hitRUroOf0

2013. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.nem akarok az eletem aran lefogyni (3 szules utan rajtammaradt 20 kg :( )na mindegy koszonom megegyszer
2013. jan. 24. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás feltétlenül kizárt? Elég egyenlőre napi 30 perccel kezdened. Csak kerül fél órád a nap bármely pontján. Alap legyen a zöldség, meg hús(gondolom alap is, ha családod van). Szoktasd a gyerekeket is ehhez. Én olyan családban élek/nőttem fel, hogy zsírt zsírral, kenyeret kenyérrel esznek. Öcsémnek csak úgy veszik az édességeket kiló számra sajnos, fehér lisztes kajákról meg ne beszéljünk. Nem sok választásom van, mikor látják, hogy nem eszem azokból, akkor megjegyzik nevetve, hogy na egészségesen akarok táplálkozni.. Ne siesd el az egészet, időd van lefogyni mindenképp. Lassan de biztosan, és szebb eredmény el lehet érni is!
2013. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az anorexiasok ugy fogynak (en is az voltam) hogy olyan eros az onkontrolljuk hogy kepesek betartani egy dieta szabalyait... pedig en ettem rendesen az en elkepzeleseim szerint... feherjet feherjevel csak ures viz tea kave... es igen ez drasztikus ezert ha a sirankozo tobbseg csak normalisan taplalkozna felreeves nelkul jajj mert egy kis kocka csoki meg belefer jajj mert csak 2 dl rostos narancsle... meg egeszseges is.. AHHHA!!!
2013. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!