Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom attól a fura...

Lehet bajom attól a fura tömény füsttől/gáztól?

Figyelt kérdés

Tegnap többször is elmentem mellettem egy terepjáró, és valami elképesztő mennyiségű szürke füstöt fújt ki magából többször is pár méterrel tőlem. Azt hittem megfulladok. Elvileg szúnyogirtó.

Én nem hiszem, hogy ez az. Szúnyogot irtani nem szeptemberben szoktak, és nem a város közepén kocsival, hanem repülővel/helikopterrel.

Lehet bajom attól a valamitől?


2014. szept. 5. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szúnyogírtó szer akkor elméletileg emberre nem lenne szabad veszélyesnek lennie.
2014. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát de szerintem nem az. Ilyenkor már réges-régen nem irtanak szúnyogot. Főleg egy város kellős közepén.
2014. szept. 5. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
sztem, ha egyszer egyszer ér ilyen, attól nem lesz bajod, de ha hosszú távon, rendszeresen belélegeznél vmi hasonlót, akkor meg ártalmas lehet.
2014. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!