Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek megjavulhat a...

Szerintetek megjavulhat a hátam? Állandóan fáj :c

Figyelt kérdés
Jövőhéten fogok menni orvoshoz, mert nagyon fáj a hátam, amikor táska van rajtam, görnyedten is ülök és ilyen alekoszosan állok...tudjátok, az a b zi görög pasi, aki a valóvilág-ban volt vagy 2 éve, akinek olyan alakja van, mint egy kérdőjelnek. Na kb olyan nekem is, amikor állok. Szóval szerintetek ezen még lehet segíteni anélkül, hogy meg kelljen műteni vagy valami? Esetleg úszással? Nagyon félek, hogy örökre így maradok :(
2014. szept. 5. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Párnát vedd ki a fejed alól, vagy ha van padlófűtés teríts le egy lepedőt a földre szép simán, és azon aludj.

Ne magzatpózban, csak egyenesen próbálj aludni.

Tudom, hogy nehéz lesz eleinte, de az elvileg javít valamennyit.

Csontkovács sokat segíthet, ha megropogtatja a nyakad.

Napi 5-10 percet állj a falnak háttal, lábaid összezárva fejed előre nézzen és próbáld a fejed meg a lapockád nekitolni a falnak.

2014. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pilates, gyógytorna, úszás...
2014. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szóval akkor gyógyítható, megnyugodtam ^^
2014. szept. 5. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell erősíteni a hátizmokat (intenzív! úszás, tánc, kondi, jóga), illetve figyelni kell a megfelelő tartásra (ebben a tánc, jóga szintén segít).
2014. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. szept. 6. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!