Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizsga előtt energiaital....

Vizsga előtt energiaital. Szerintetek használ?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem használ semmit csak még idegesebb leszel tőle.
2010. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Igen, én mindig nyomtam.

De mondjuk általában már a vizsgától is annyira paráztam, hogy biztos még az adrenalinom is fölment, aztán tisztára begyorsultam, kicsit idegbeteg voltam de jó az úgy :)

2010. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Csak akkor használ, ha tanultál is. :-)

Ha ébrenléthez kell, mert keveset aludtál a sok tanulás miatt, akkor jó lesz, ha az agy felélénkítéséhez, akkor inkább csak szőlőcukor.

De ha az energiaital mellett döntesz, 2 kis doboznál többet 1 nap ne igyál, és ne egyszerre idd meg az egészet, mert meghajt, és folyton pisilni kell kijárni, ha vizsga előtt nyomod be, akkor fél óra után feszengni fogsz, hogy ki kell menni wc-re, és akkor azért nem tudsz a vizsgára figyelni. :-) Ezt a hibát ne kövesd el, nem hiszem, hogy kiengednek vizsgáról.

2010. jan. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
többet nemfogsz tőle tudni:D csak felpörögsz és nembírsz majd egyhelyben megmaradni, és mindenfele fog járni az agyad csak a lényegre nem.
2010. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szőlőcukor + egy gyengébb kávé, ami nekem használni szokott, de, ha csak ébren akarsz maradni, tanulni nem fog helyetted :P esetleg még cola + étcsoki, az energiaital nem ér sokat, magában meg egyik se szerintem.
2010. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
77%
Szerintem metamfetamin. xD
2010. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-18 10:53


Válaszához. Igen, nem szabad egyszerre meginni. Én nyelvvizsgázni voltam, közép, három és fél óra, középen ültem, nem tudtam kimenni, pedig a vége felé már nagyon rossz volt. Bár attól függ, hogy milyen vizsga. Szóbeli előtt jót tesz.

2010. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!