Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dobhártyát több éve trauma...

Dobhártyát több éve trauma érte, minek következtében az megrepedt, azóta érzékeny volt és mostanába félek, hogy már nem csak repedt, hanem lyukas. Mennyire sürgős elmenni fülészhez?

Figyelt kérdés
Szándékozok elmenni minél előbb, azonban szeretném megérdeklődni, hogy kellő odafigyelés mellett mennyire lehet halogatni az ügyet ha úgy alakulna (elsőéves egyetemista vagyok).
2014. szept. 6. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy akinek beszakadt/átszakadt a dobhártyája, nem szabad víz alá buknia. Semmiképp ne kerüljön víz a füljáratba. Testvéremnek volt gond a dobhártyájával régen. Évekig csak speciális úszósapkában mehetett vízbe.

Szerintem a huzattól is óvakodj.

2014. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

több, mint 14 évig nem mehetett víz a fülembe, most is utálom, ezzel nem lesz gond a huzat már kicsit neccesebb, de megoldható szerencsére az is :)

meg persze nagyobb zajforrások/hangos zene kerülése ilyesmi... csak azt remélem, hogy ha nem is jutok el dokihoz akkor se történik drasztikus romlás, amíg eljutok.

2014. szept. 6. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Fél évet azért ne várj vele. Mihelyt időd lesz, menj orvoshoz.
2014. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!