Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt tényleg így szokták...

Ezt tényleg így szokták csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A múltkor el kellett mennem az ortopédiára, emiatt egy szabadnapot kellett kivennem, mert időpontra kell odamenni. A munkahelyen kérték hogy vigyem be azt az orvosi papírt amit az ortopédián adtak, amin fel vannak sorolva a betegségeim.

Ezt más munkahelyen is így csinálják? Mi közük hozzá hogy milyen betegségem van?

Meg ez a papír csak a saját személyes iratom, nem szívesen mutatom meg az orvosokon kívül másnak.



2014. szept. 14. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
semmi, nincs is joguk elkérni, csak az üzemorvosnak, még akkor is, ha esetleg megváltozott munkaképességű vagy
2014. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ilyen választ kaptam. Nem is tudom hogy akkor miért mondták hogy vigyem be a papírt. Hát tényleg mi közük hozzá hogy nekem milyen betegségem van? Az én magánügyem.
2014. szept. 14. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Olyan papírt kell vinned, amit ott nyomtattatsz ki a dokival. Igazolást kérsz, hogy ott jártál.

Nekem ilyet kellett. Bár én szemészetre mentem szemsérülés miatt.

Bár nem tiszta, hogy miért kell vinned, mert nekem igazolt távollét lett volna, ha elfogadja a KLIK a papírt. De nem fogadta el, ezért szabadság lett a vége.

Viszont azt meg nem kell igazolni.


Szóval nem értem.


én a helyedben jobban utánakérdeznék, hogy miért is kell bevinned?? De én sem szívesen vinném el.

2014. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!