Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom megfogalmazni mi ez...

Nem tudom megfogalmazni mi ez az erzes a hasamban, valaki esetleg tanaccsal, segitseggel szolgálni?

Figyelt kérdés
Egy hosszu kapcsolaton vagyok tul, ami rettentoen megviselt, azota is szenvedek. A hasamban van egy fura erzes, amit nem nagyon tudok leirni sem. Amikor ezt erzem akkor olyan depresszio tor ram, hogy egyszeruen nem tudok mit kezdeni magammal. Hasonlít a gyomorideghez, de megsem olyan. Volt egy kis ido, amikor elmult es akkor tudtam koncetralni a jovore, de most megint elo jott es egesz nap sirok, ongyilkossagi gondolataim vannak. Mit csinaljak ezzel?
2014. szept. 15. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy szakítás után ez teljesen normális. Sajnos nem tudsz vele mit csinálni, idővel el fog múlni.

Ha úgy érzed, hogy abnormális ideje tart már vagy különösen korlátoz téged a mindennapjaidban, akkor próbálj meg beszélni valakivel az érzéseidről, ha nincs akinek elmondhatnád, írd ki magadból, ha pedig ez sem segít, akkor keress fel egy pszichológust, sokat tud segíteni.

Persze egyik megoldás sem fogja varázsütésre elmúlasztani a fájdalmadat. Mindenképpen szükség lesz egy kis időre.

2014. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!