Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett a zsibbadás és...

Mitől lehetett a zsibbadás és az arcom összerándulása?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok, nagyon könnyű megbántani és könnyen elsírom magam. Egyik nap elkezdtem sírni (az ok nem publikus), de nem egyszerű sírás volt, inkább valami roham féle. Az egész testem lezsibbadt, az arcom is. Majd az arcomon az izmok összeugrottak, a csücsörítéshet hasonlóan, és amikor megszólaltam, érthetetlenül beszéltem. Később a szemeimet sem tudtam rendesen kinyitni. Körülbelül 20-30 percig tartott ez a sírásroham és a zsibbadás, aztán lassab kezdtem megnyugodni és az izmaim is visszaálltak a helyükre.
2014. szept. 16. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Pánikroham miatt volt. Meg kell tanulnod lazábbnak lenni. Ha görcsölsz, látod a tested is ugyanazt "játsza". Tudom, hogy ijesztő, de ki lehet kurálni.
2014. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!