Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erre megfelelő a szorító?

Erre megfelelő a szorító?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már jó pár éve fáj a jobb csuklóm (kicsit átterjed az alkalomra is) és nagyon ropog.. A másik nem, azt alig tudom roppantani, nem is szoktam. De a jobbat, ha már megfordítom, akkor már ropog, recseg. Eléggé szokott fájni is, de, ha így ropogtatom akkor elmúlik.. általában. Most masszőrnek tanulok, de már most fáj minden masszázs után, pedig 3-szor ha masszíroztam. Vegyek csuklópántot/csuklószorítót? Úgy érzem, ha egyenesen van és nem mozdítom, akkor jobb neki. De már akkor is fáj, ha viszem a szatyrot vagy valami..

Nem volt semmilyen sérülésem, nem estem rá, csak fáj.


Szerintetek?


18/L



2014. szept. 17. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ínhüvelygyulladásod van, nézz utána neten. Fáslizd be, merevítőt, vagy szorítót tegyél rá. Ha nem javul menj orvoshoz, ott begipszelik.
2015. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!