Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat valami bajt a hosszú...

Okozhat valami bajt a hosszú ideig nem megfelelő időben történő alvás?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig semmi bajom. :D
2014. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinek mi a nem megfelelő idő? Én pl sokat éjszakázom, és gyakran fordulok át nappalba majd újra éjszakába. Én még nem éreztem, hogy nem lenne megfelelő az idő. Ha rámjön az álmosság akkor alszom. Ennyi.
2014. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát megfelelő alatt azt értem hogy lefekszik az ember este és reggel felkel. pár ismerősöm szerint nem mindegy hogy mikor alszunk.én általában hajnalban majdnem reggel fekszem le.nem érzem hogy bajom lenne csak kiváncsi lennék valóban van e lényeges különbség vagy árthat e ha akkor fekszem le amikor más kel fel.
2014. aug. 21. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is hajnalban fekszek le, s kb 11-kor kelek. Nem érzem, hogy lenne bármi bajom. :)
2014. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!