Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a herpeszre, hogy...

Mit tegyek a herpeszre, hogy gyorsan lemenjen? Sürgős!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van még ilyen kérdés ezer meg egy, de valami olyan tipp kéne, amivel nagyon gyorsan le tudom vinni a herpeszem. :( Tettem rá tapaszt, de semmit nem ért, és reggelre mindig a duplájára dagad a szám, úgy nézek ki, mint akinek feltöltötték, borzalmas. Úgy olvastam, hogy az Aloe Vera is jó rá, ez igaz? Azzal nem viszem le, ha fogkrémet teszek rá, nem? :/ (Most is az van rajta.)

2014. szept. 18. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz. De aki használta a teafaolajat, annak villámgyorsan elmúlt. Még egy trükköt hallottam (a fogkrémen kívül):

Egy vatta, vagy gézdarabot nedvesíts be sósborszesszel, tedd a herpesze és 10 percig nyomd rá. Aki próbálta, annak így múlt el.

2014. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2014. szept. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!