Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek volt már ilyen? Nem...

Valakinek volt már ilyen? Nem értem mitől lehet?! Többi Lent!

Figyelt kérdés

2-3 hónapja kezdődött,hogy a lábamon kijöttek a kiütések.

Most annyira durva,hogy naponta kijönnek és sok idő mire eltűnik,a közeli bőrgyógyász még nem tud fogadni senkit,ezt mondták,majd kértünk máshol időpontott de ott csak hétfőn tudok menni.

Gondoltam alergiás lehetek valamire,de nem.

Gondoltam akkor a borotválkozás,gyantázástól lehet,attól is egy részben,de akkor már elkellett volna tűnnie.

Kenegetem,borogatom,de semmi nem segít és most nagyon csúnyán nézz ki a lábam és nem merek rövid nacikat felvenni,mert szégyenlem.

Ténykeg nagyon csúnya lett,sebes,betagadt pár helyen,ami a legrosszabb hogy megmaradt az összes hely nyoma.



2014. szept. 18. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Első körben a háziorvosodnak kellene megmutatni, azok sem teljesen járatlanok bőrügyekben. A leírás alapján lehet bármi, orbánctól a gombán át allergiáig.
2014. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-es válaszolónak. Amit esetleg kipróbálhatsz az az Alksebor nevű kenőcs. Vény nélkül kapható és hatékony, de attól még orvoshoz menned kell.
2014. szept. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!