Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek van tippje, hogyan...

Kristabell kérdése:

Valakinek van tippje, hogyan tudnám eltüntetni a narancsbőrömet? Még csak 15éves vagyok, de máris feltűnő már csak akkor is ha alap helyzetben állok, meglátszik a fenekem alatt es a combom oldalán.

Figyelt kérdés
2014. szept. 14. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Heti három alkalommal 60 perces torna, edzés vagy úszás, plusz napi fél óra gyors séta. Testsúly optimalizálás.
2014. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is ne csinálj belőle nagy problémát, van, akinek így jelenik meg, ha nagyobb réteg zsírszövet van valahol. 15 éves vagy, fogsz még változni is, de szép eredményeket lehet elérni mozgással és odafigyeléssel, hogy mennyi és milyen táplálékot viszel be. De ne vidd túlzásba.

Nekem már 14 éves koromban bőven megjelent kb. ugyanott, mint Neked. Ettől függetlenül a testalkatom remek, öltözködésnél pedig a szebb részeket kell kihangsúlyozni.

2014. szept. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
8évig táncoltam és egy éve hagytam abba gerincbetegségem miatt.kb fél éve kezdett megjelenni.köszönöm a tippeket és igyekszem többet mozogni:)
2014. szept. 17. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha igazolt betegséged van, az úszáshoz kapsz TB-támogatást. Sajnos elég keveset. De ebben az esetben még nagyobb szükséged lenne úszásra, nem csak a narancsbőr miatt.
2014. szept. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!