Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől piros az arcom?

Mitől piros az arcom?

Figyelt kérdés
Már tavaly észrevettem hogy az arcom néha kipirosodik és van hogy kiütések is megjelennek. Ilyenkor viszket és éget. De van hogy semmi baja az arcomnak. Csak mostanaban gyakrabban jön ki ez a pirosodás. Ha napra megyek vagy meleg helyre, azonnal megjelenik de néha ok nélkül is. Nem tudom hogy ennek van e köze hozzá, de régen elég sok alapozót használtam. Tavaly óta szinte egyáltalán nem de régen meg nem csinálta ezt a bőröm. Akkor ez mitől van? És mivel tudom enyhíteni?
2014. szept. 18. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik rosaceás a bőröd. Nekem is, sajnos. Mit szeretnél tudni?
2014. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől féltem:( és ez ugye nem lesz rosszabb? Mert azt olvastam hogy teljesen eltorzíthatja az arcot.. és van valami csoda szer ami ezt enyhíti? Mert ha jol tudom nem szűnő dolog..
2014. szept. 18. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Visszatérek. Nyilván azt, hogy hogyan tüntethető el. Nos, nehezen és csak ideig óráig. Sokszor a legabszurdabb dolog ( bors, paprika) is kihozza. A külső tényezők is, de azt már megtapasztaltad. Nálam az Alksebor nevű kenőcs vált be leginkább, de azt sem lehet folyamatosan használni, annak ellenére, hogy vény nélkül kapható.

Most ismét megkérdezem: még mit szeretnél tudni?

2014. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe! Ha odafigyelsz rá és megfelelően ápolod, nem torzul el. Kordában lehet/kell tartani.
2014. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából ennyit akartam tudni és köszönöm. Amit még olvastam hogy a kávé nem tesz neki jót. De én eléggé kávé mániás vagyok:D ha mondjuk iszom napi 1 csésze kávét az sokat nem ront ugye?
2014. szept. 18. 21:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy azt mondják, hogy a kávé árt, de én is imádom a kávét és megiszok napi egy-két csészével. A lényeg, hogy azt se vidd túlzásba, mert az biztos meglátszana a bőrödön.
2014. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!