Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan betegség amiben az...

Van olyan betegség amiben az illető ha nem iszik elegendő vizet akkor folyamatosan elájul? Késöbb meg a karjain az összes ér vér piros, nem zöld, hanem vér piros?

Figyelt kérdés
Ez mitöl lehet???bocsi hogy ebbe a kategóriába tettem, de nagyon sürgős, mert korházban is érdeklőtdem, de nem hallottak ilyenről, és ezek sajna velem vannak, 14/F
2014. szept. 16. 17:30
 1/6 anonim válasza:

ha a korhazba nem tudtak mi honnan tudjuk? XDD

(Vérnyomás)

2014. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A piros erek értágulatra utalhatnak.

Az ájulás meg természetes dolog, ha keveset iszol. Kiszáradásnak (dehidrációnak) hívják. Tessék sokat inni, mert az már nagyon kóros, ha annyira keveset iszol, hogy elájulsz...

2014. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok vizet iszok, de akkor is gyakran szédülök, látászavarom van, remegek, és rosszul vagyok... az értágulás az ilyen lenne, hogy az ereim olyanok mint a vércsík??
2014. szept. 16. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor az nem a vízhiány miatt van, hanem más miatt. (mivel ugye nincs is vízhiányod, ha tényleg sokat iszol)

Igen, értágulat okozhat olyan elváltozásokat.

2014. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Dehát akkor a korházba lévő legjobb orvos, akit ismerek is, és voltunk is nála kartörés miatt is, meg ő műt is

, akkor hogy nem tudta hogy mi ez?

2014. szept. 17. 07:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd azért garanciának azt se, amit én írtam. Nem láttalak, nem vizsgáltalak meg. Csak mondtam, hogy például a piros ereket az értágulat okozza általában. De attól még lehet más oka is. Ezt az ájulásos dolgot meg én sem tudom, hogy mi okozza nálad. Ennek megint kismillió oka lehet, ki kell vizsgáltatni...
2014. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!