Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Külső aranyér lehet?

Külső aranyér lehet?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy WC-zés közben fáj ott lent. Egy picit vérzett. Azt hittem elmúlik, de semmi. Majd észrevettem 2 kis gombócot a nyílásomnál. Kicsit őrülten hangzik, de nagyon megijedtem, hogy belső is lehet mert olvastam olyanról is ezért széthőztam a popsim. csak kívül van ilyen ombóc. Belül nem láttam úgy semmit. Meg szép kerek volt a nyílás. Akkor most csak külső aranyerem van? Vettem rá kenőcsöt azzal kenegetem. De még semmi. A WC-zés egyre nehezemm, valamikor nem akar kijönni a széklet. És sokszor van téves riasztás, amikor azt hiszem, hogy kell, de csak gáz jön ki. Értitek... Kicsit ciki erről beszélni. Akkor most külső van vagy belső is. Szerintetek?

Miylen kúpot vegyek, hogy elmúljon? Reparon kúp jó?

(1 hete fáj.)


2014. szept. 20. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak nagyon ritkán vérzik. Bocsi a helyesírási hibákért.
2014. szept. 20. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért megmutatnám egy orvosnak. Ne hidd, hogy ciki, ők már mindent láttak.
2014. szept. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kúp belső aranyérre jó, a két kis gombócot szerintem mujtasd meg sebésznek, ő majd ad rá megfelelő kenőcsöt, ami használ is.
2014. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!