Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázás + holnap forgalmi...

Megfázás + holnap forgalmi vizsga, mitől lehetnék jobban?

Figyelt kérdés
Még ma is megyek vezetni kitapasztalom, hogy így hogy megy. Félek, hogy majd mind 10 percbe rám jön az orrfújás, néha már csak azt érzem, hogy folyik. waaah. Meg a fejem is fáj, kicsit lüktet, meg nehéznek is érzem, a torkom is ég, de lázas szerencsére nem vagyok. Holnapra szeretnék jobban lenni, mert akkor vizsgázom. Ez az egész megfázás meg pont tegnap kezdődött... már így is ideges vagyok, így meg még jobban.

2014. szept. 29. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyógymód az alvás lenne, de orrfolyás elleni azonnali segítség - CETIRIZIN 1A PHARMA 10 mg filmtabletta (allergiásoknak ajánlják). Nekem két hete kellett ilyen betegen 4 órás előadásokat tartanom két nap egymás után, Coldrexet szedtem a jobb közérzetért (vizsga előtt fél órával vedd be), és Cetirizint az orrfolyás ellen. Kibírtam. Orrfolyás nélkül sokkal könnyebb. Utána egyből lefeküdtem aludni, és a hétvége alatt helyrejöttem. Szóval az igazi gyógymód az alvás, de a vizsga idejére ezekkel enyhítheted a tüneteket.
2014. szept. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, kipróbálom ezeket feltétlenül, aztán jöhet majd a kiadós alvás, amint letudtam :)
2014. szept. 29. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok a tegnapi válaszolód. Hogy sikerült a vizsga? És hogy bírtad betegen?
2014. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hu, ne haragudj, hogy csak most. A betegség akkor nem volt vészes, hasznos volt a tanács + gyógyszerek, de a vizsgám nem sikerült... :/
2014. okt. 10. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom... De a következő biztos sikerül majd! Sok sikert hozzá!
2014. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!