Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feszültség levezetése?

Feszültség levezetése?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, két nap múlva lesz a második forgalmi vizsgám. Nagyon ideges vagyok miatta, ráadásul holnap egy kéthetes nyelvtanfolyamot is elkezdek, ami miatt szintén izgulok egy picit. Úgy érzem, elég sok feszültség gyülemlett fel bennem, már napok óta ezeken izgulok, ingerültebb is vagyok, mint máskor. Szeretném, hogy sikerüljön a vizsgám, már eléggé túl szeretnék rajta lenni. Mit csináljak, hogy megnyugodjak egy picit?

2013. aug. 11. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted a filmeket, nézz meg egy jó vígjátékot, esetleg szerelmes filmet, egyél hozzá egy-egy nagy tábla csokit. Valahogy el kell ütnöd ezt az időt, az biztos. Talán elmehetnél sétálni valahová és pl fényképezhetnél dolgokat. Az sem baj, ha telefonnal próbálkozol, csak próbálkozz szép képeket csinálni. Nem az eredmény lesz a lényeg, hanem a nyugodtság.


Semmiképpen ne nyúlj az italhoz, az csak ártani fogy a fejednek, nem segít tisztán látni az előtted álló feladatokat!


Menj el egy uszodába és ússzál egy kicsit. A mozgás is kitisztítja a fejed és frissíti az agyat. Talán ez a legjobb, amit csinálhatsz. Ha nincs uszoda a közelben, éppen futhatsz vagy kerékpározhatsz egy nagyot.


Most ezek jutottak gyorsan eszembe ...

2013. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, ma reggel sikeres forgalmi vizsgát tettem és a német is jól megy. A feszültség nyomtalanul eltűnt. :D
2013. aug. 13. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!