Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baloldalt nyakkamon van egy...

Baloldalt nyakkamon van egy csomom elemnetem vele sebeszhez es aztmondta h kikell venni, aztszeretnem kerdezni h valakinek vettek-e mar ki esetleg zsircsomot nyakon v barhol?

Figyelt kérdés

#nyak #csomó #kimetszes
2014. szept. 29. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hasfalamból vettek ki egy csomót, hát nem tudom, zsírcsomó volt-e. Ne aggódj, nem nagy dolog! Fel a fejjel!
2014. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Es fajt a kimetszes vagya varras??ettol parazok igazan ...koszonom szepen :-)
2014. szept. 29. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisműtétnek mondják, és nekem minden előkészülettel, varrással együtt 20 percnél nem tartott tovább. Ébren voltam, helyi érzéstelenítőt kaptam, mindig mondták, épp mit csinálnak. Varratszedésre egy hét után kellett mennem. Mivel amúgy semmi probléma nem volt, még újabb kontrollra sem kellett menni.
2014. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző voltam: nem fájt, mert érzéstelenítőt adtak. Amikor annak hatása elmúlt, nem volt rosszabb érzés, mint egy hétköznapi konyhai baleset krumplipucolásnál. Ne félj, tudják az orvosok, mit kell tenni, és nem kell fájdalommal élni. Inkább a viszketés volt kellemetlen, meg az igazi mosakodás hiánya. Fel a fejjel!
2014. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom mind a kettotoknek megnyugodtam igy mar egy kicsit :)
2014. szept. 29. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!