Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horror vs Idegrendszer (bővebb...

Horror vs Idegrendszer (bővebben a leírásban) (? )

Figyelt kérdés
Miért van nálam úgy, hogy a trancsírozós/hentelős horrorfilmeket végig tudom nézni, de egy pl. Paranormal Activity-nél (ami jóval gyengébb) már "riaszt" az idegrendszerem... ez is vmi kémia?nemtom.

2014. szept. 29. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert Te ilyen vagy. Jobban bírod a beleket kivágó bérgyilkost, mint ahol a sötétség, és a fokozatos gyilkolás van. A Paranormal Activity lassan történik, és úgy, hogy nem egyből jelenik meg a bérgyilkos. Lehetséges, hogy a türelmeddel van a gond.
2014. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel nincs gond. Az emberek nem egyformák, ezért vannak ilyen filmek is, meg olyanok is. Én pl. egyiket sem bírom, de ha választanom kellene akkor inkább a pszichósabb jön be, mert művészileg többre tudom értékelni.
2014. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban "üt" egy thriller, mint egy horror.
2014. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert az csak vizuálisan ingerel - trancsíroznak, nagy ügy.


A thiller viszont a pszichédre hat, ami idegrendszeri folyamatokat indít el (adrenalin kiválasztás, stb.)

2014. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. okt. 25. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!