Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik a candida gombát próbálják leküzdeni diétával: hol vesztek kenyeret, péksüteményt?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2014. szept. 30. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár hónapig jobb, ha nem eszel semmilyen lisztes terméket, tésztát, rizst, krumplit. És semmilyen finomított cukrosat. (Helyette mehet a méz, xyilitol, stevia.)És hagyd ki a tejet is.

Utána visszajöhet lassan a teljes kiőrlésű liszt, durumtészta, és kis adagban rizs (még jobb a bulgur).


És, ami fontos még, minden nap egyél probiotikumos joghurtot!


Jobbulást!

2014. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!

Élesztő nélküli kenyeret sem ehetek? Hogyha hosszú napom van és nem tudom hazajönni, akkor mit tudok magammal vinni? Nagyon félek ettől a váltástól, mert sajnos soha nem figyeltem az étkezésemre és mindig is falánk voltam.

2014. szept. 30. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Jajj, ne is mondd! Én is nagyon szeretek enni!!!!

Az a baj a kenyerekkel, hogy van bennük liszt. Az élesztő már csak hab a tortán.

Ha hosszú napod van, akkor tegyél a táskádba puffasztott rizs/búza szeletet, zöld almát, pár szem diót, műanyag fakonban mézes zöldteát.

2014. okt. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elvileg a méz is tabu:(:(

az a baj, hogy reggel 8tól délután 4ig nem húzom ki ennyivel, majd megpróbálok találni valami megoldást. köszönöm azért a tippeket!:) és kitartást!:)

2014. okt. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!