Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszüntetni, ha...

Hogy lehet megszüntetni, ha pl. sok futás után fáj a fejem és csak foltokban látok?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

1) kivizsgáltatod magad orvossal,, mivel ez nem normális

2) iszol eleget

2014. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mennyi az a sok? Én mérnék mindenképp egy vérnyomást utána. Sőt akár egy vércukrot is.

És tényleg inni szoktál és mennyit? Mondjuk az sem jó, mert az ásványi anyagokat azzal még nem pótolod. Szóval futás után mindenképp kellene a kiizzadt sót visszajuttatni.

2014. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem is olyan sok futástól is ez van. (Nem folyamatos futás, hanem sprintekkel tarkítva.) Inni lehet hogy keveset iszok. És a kiizzadt sót mivel pótolhatom. Mert én elég erősen izzadok már akár kevesebb mozgástól is. (Amúgy kb. 183cm a magasságom és kb. 60-65 kiló vagyok, szóval eléggé sovány.)
2014. szept. 30. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
sót, sóval
2014. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!