Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Érdemes...

Mi lehet a bajom? Érdemes orvoshoz fordulni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon gyengének érzem magam, szinte minden nap fáj a fejem, néha kezremegest, hányingert is tapasztalok. De ami nagyon ijesztő: Tegnapelőtt es ma nyomást éreztem a mellkasomon. Nem fájt csak nagyon rossz érzés volt, közbe zsibbadt a bal vállam és könyökem. Kb 15-20 perc utan elmúlt. Masok azt mondjak csak az időjárás teszi...vagy a stressz de nem tudom... 25\N
2014. okt. 3. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nyomást érzel a mellkasodban és zsibbad a bal kezed, akkor feltétlen orvoshoz kell menni, mert leht, hogy valóban csak a stressz okozza, de ki kell zárni a komolyabb betegséget. Mielőbb menj el a háziorvoshoz, szerintem egy verkép és EKG nem ártana.
2014. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!