Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kell orvoshoz fordulni...

Mikor kell orvoshoz fordulni ezzel? Egyáltalán mi ez? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Azt hiszem tegnap óta,bár lehet már tegnap előtt kezdődött,hogy először a derekam,hátam környékén kisebb fájdalmat éreztem. Aztán az tűnt fel,hogy a combom hátul feszül. Izegtem mozogtam,bizonyos helyzetekben nem feszült. Ma már aludni se bírtam,mert bármit csináltam csak feszült és ez azért eléggé fáj meg kényelmetlen. Megpróbáltam tornáztatni,de nem bírok előre hajolni annyira feszül,a vádlimban is érzem néha. A derekamnál enyhe fájdalmat érzek. 22 éves vagyok, ezelőtt sportoltam rendszeresen,de az utóbbi egy hónapban semmit. És baromira nem akar múlni ez a feszülés,akkor fáj leginkább,ha ülök,fekszek. Álló helyzetben nem igazán lehet érezni sőt talán nem is.
2014. júl. 5. 17:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem az lesz a legjobb ötlet ha orvoshoz mész ne hogy komolyabbra forduljon a helyzet
2014. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bátyámmal történ az, hogy amikor fel akart állni a buszülésről, akkor megfájdult a dereka, ami elég erősen kisugárzott a lábába, nagyon fájt neki, menni, aludni, ülni alig bírt. Hívtunk hozzá csontkovácsot, aztán nem igazán javult semmit, végül elküldték MRI-re, ahol kiderült, hogy sérve van.

Mivel húsz éves, nem műtik meg vele, ha idősebb lenne, akkor is csak talán.

2014. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

és most mi van vele? javult a helyzete? először házi orvoshoz kell menni ?

úgy félek én is a sérvtől ,remélem nem az! nekem anyának volt úgy 4 éve ,sokáig nem törődött vele pedig nagyon fájt már neki,mi könyörögtünk neki ,hogy menjen el mert már kiegyenesedni se bírt,sántított. végül elment és kiderült,hogy nagyon rossz állapotban van,nagyon veszélyes volt a műtét. azóta jobban van,de nem a régi,még mindig fáj neki néha.

2014. júl. 5. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Járt gyógytornára, meg úszni pár alkalommal, de sokat nem tesz a javulásért. Ki tud már egyenesedni, jobban van, de hosszabb távon nagy javulás nem várható műtét nélkül. Mamámnak most műtötték a sérvét, hosszú műtét volt, még lábadozik.
2014. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!