Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol fajhat mindket labszarcs...

Mitol fajhat mindket labszarcsontom belul, es a csipom? 15/L

Figyelt kérdés
Az a kerdesem, hogy fajhat attol, hogy esetleg novok? Nehany napja kezdodott el, es most csillapodik. Ez eddig 1x-2x fordult elo velem, de nem figyeltem hogy utana levo idoszakban lett volna magassagomban jelentos valtozas.
2014. okt. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán túlerőltetted (tornaóra, bringa stb.). De ha nem, akkor ami fáj, az nem a csont, hanem az ideg. Ki kellene vizsgáltatni, lehet, hogy a gerinceddel van gond.
2014. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom! Minden nap van tesiorank, dehat nem valami tulzas, hiszen futunk 400m-t aztan jatek van, ami azt jelenti, hogy dobald es okorkodj a labdaval ahogy tudsz, szoval kb. nulla.
2014. okt. 3. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Magnézium és kálcium hiánytól is fájhat.
2014. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rejtett és soha ki nem vizsgált gerincprobléma is lehet. Ezért kell mielőbb kivizsgáltatni. Amikor 14 évesen iparitanuló lettem, és nagy súlyokat kellett emelni, nagyon gyorsan kiderült,hogy az utolsó ágyéki csigolyának alig van tüskéje. Ráadásul hibás a keresztcsont is. Nem végezhettem nehéz munkát, se versenysportot nem (kézilabdás voltam) kezelésekre kellett járnom. Aztán évtizedekkel később leestem egy létráról, világos, hogy ott tört el. Azóta is fáj az ideg.
2014. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azta..Az azert durva. Hat igen vannak gerincproblemaim, azt hiszem bkkasullyedesem, lehet ez okozhatja.
2014. okt. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!