Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy vajon...

Az érdekelne, hogy vajon mekkora összegű segélyre vagyok jogosult? Több betegséggel is küzdök és állást sajnos nem találok.

Figyelt kérdés
Lényeg az, hogy pánikbeteg és depressziós vagyok ráadásul gyengén látó is lettem nemrég. Jelenleg 27. életévemben vagyok. Minimális és maximális összegek érdekelnének, hogy lássam mennyire érdemes belevágni a procedúrába. Nyilván nem ingyen élni akarok, de ami megjár azt meg szeretném kapni. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 5. 03:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségre és depresszióra nem jár segély.
2014. okt. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22.800 az FHT, feltétele higy az igénylést megelőzően legalább 30 nap munkaviszonyod legyen. A betegsegeidrol semmi nem jar.
2014. okt. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen amiről a második ír az az aktív korúak ellátása ami csak akkor jár ha volt legalább 1 év munkaviszonyod és miután az megszűnt kaptad 3 hónapig a munkanélküli segélyt és miután azt kimerítetted utána igényelheted az aktívat.
2014. okt. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőt még kiegészíteném:

a gyengénlátást a szemész igazolja, nem tudom mi a határ most. Úgynevezett vakjáradékot lehet kérni, az igazolt látásromlás alapján. Menj el a háziorvoshoz, nekünk ő írta meg a kérelmet (furcsa módon "beutaló" volt a neve), amit aztán elküldtünk azt hiszem a MÁK-nak.

2014. okt. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát erre semmi. Muszáj leszel elmenni dolgozni.
2014. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!