Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Chron beteg vagyok! Nagyon...

Chron beteg vagyok! Nagyon szeretnék már egy kisbabát, de sajnos 1 év próbálkozás után sem jött még össze. Sikerülhet ezzel betegséggel az, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket, akiknek van ilyen tapasztalata ezzel a chron betegséggel, és így is terhes lett, írja meg legyenszíves, hogy mi a trükkje? Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 9. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az egyik kolléganőm is Chron beteg már évek óta. Amikor eldöntötték, h babát szeretnének, abbahagyta a fogigátlót és rögtön a következő hónapban terhes lett. Fogalmam sincs, hogy van-e a két dolognak köze egymáshoz, de már többen mondták, h ha valaki nem esik teherbe, akkor érdemes ezt kipróbálni, mert a gyógyszer abbahagyása után nagy esély van a babára ... én azért kivártam a 3 hónapot, de már bánom, mert nincs még babó :-(

2009. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is chronos vagyok. Mellette még refluxom és rekeszsérvem is van. Tavaly augusztusban 8 év után abbahagytam a fogamzásgátlót.Elmentem a nőgyógyászhoz,hogy a betegségeim jelentenek e gondot. Azt mondta nem, nyugodtan próbálkozzunk. Októberben már pozitív lett a tesztem. Most 6 hetes a kisfiam.
2009. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 10. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!